HAKKIMIZDA

    Turizm sektörüne, SİLER OTEL markası ile adım atan Siler ailesi, Otellerini Muğla’nın Milas ilçesinde 2014 yılında faaliyete geçirmiştir.

    Kaliteli hizmeti ekonomik fiyatlara sunmayı hedefleyen otelimiz, zincir otel olma yolunda ihtiyaç duyulan bölgelerde yeni otelleriyle hizmet vermeye devam etmeyi hedeflemektedir.

    Tarihi güzellikler ile dolu Muğla’nın güzel ilçesi Milas’ta yer alan SİLER OTEL, Milas’ın tarihi eserleri ile iç içe yaşamak isteyenlerin, doğal güzellikleri sevenlerin tercih ettiği bir konaklama merkezidir. Konuklarının rahatı ve memnuniyeti Siler Otel’in her zaman birinci ilkesi olmuştur. Misafirlerin Siler Otel’de yaptıkları konaklama süresince verilen servisin kalitesi, onların otel hakkında edindikleri izlenim, bizim için en önemli faktördür.

    İş dünyasının misafir konaklama ihtiyaçlarını karşılarken konuklarımızın istek ve görüşlerini ön planda tutarak onlara yüksek kaliteli, bire bir hizmet sunmak, kendilerini çok özel hissettirmek ilk amacımızdır. Misafirlerinizi kendi evinizde ağırlıyormuş gibi gönül rahatlığıyla bizlere emanet edebilirsiniz.

    Siler Otel, Milas-Bodrum Havalimanı’na 9 km, Bodrum’a 42 km uzaklığıyla uzaklığı ile tatil amaçlı gezileriniz için çok uygun bir lokasyonda bulunuyor.